درباره پیام گستر

کانون آگهی و تبلیغاتی پیام گستر بيش از ۱۵ سال پیش ، حضور خود را در عرصه فرهنگ و هنر ، مجموعه اي مجرب  به لحاظ کیفی اعلام كرد .اهداف ونگاهي كه براي آينده مجموعه متصور بود ، با لطف الهي و كوشش بي دريغ همكاراني كه ، از بدو تأسيس تاكنون يار و همراه بودند ، به گونه‌اي پيش رفته است كه اكنون با سرافرازي براي خود جايگاهي در سرفصلهاي فرهنگي كشور گشوده‌ و نيك آگاهيم عشق و صداقتي كه در كنار تخصص و توانمندي با ما رفيق راه است ، با لطف و مهرباني خداوند هنرآفرين ، قرين بوده و همراهمان خواهد بود.

1394

استرابورد و استند

هدف از جای نهادن استرابورد ها ، اضافه نمودن ابزار و عضو جدیدی در حوضه رسانه محیطی می باشد که بتوان با انواع تبلیغاتی پاچی و متریال های مختلف بر این پایه کسب و کار خود را به شکل شفاف به معرض نمایش بگذاریم . استرابورد ها با نصب در شهر فضای تبلیغاتی بهتری برای کسب و کار ها ایجاد نموده تا افراد محصولات و خدمات خود را به مردم و به ویژه مشتریان معرفی نمایند . تبلیغات محیطی با استند و استرابورد موجب افزایش آگاهی مردم نسبت به ورود یک محصول و یا کسب و کار به بازار است بدین ترتیب شما با تبلیغات محیطی مشتریان را ترغیب می کنید تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند .
1395

بیلبورد و پل هوایی

بیلبورد یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین تبلیغات محیطی بوده و نسبت به سایر ابزار های تبلیغاتی قدمت بیشتری دارد . پل های هوایی نیز همانند بیلبود ها یکی از ابزار قدرتمند رسانه محیطی می باشد . پل های هوایی به دلیل اینکه در معابر پر ترددنصب می شود در معرض دید رانندگان و مسافران حاضر در خودرو می باشد و میزان دقت این تبلیغات ها بیشتر از سایر تبلیغات های می باشد و تاثیر بسزایی در فروش کالا و نیز معرفی خدمات و کسب و کار شما دارد .
1396

برگزاری کنسرت و همایش

همایش ها سمینار ها وانواع مختلف کنسرت ها بهترین فرصت برای ارائه ایده ، محصولات و خدمات به مشتریان می باشد و همچنین فرصت رویارویی و گفتمان با یکایک اشخاصی که قصد شروع و یا حفظ ارتباط با آن ها را دارید .

کانون آگهی تبلیغاتی پیام گستر با در بر داشتن گروهی با تجربه در خصوص برگزاری همایش ها و کنسرت ها در زمینه های گوناگون و همچنین با برخورداری از تیم حرفه ای برگذار کننده از مراحل طراحی تا اجرای همایش و کنسرت آماده ارائه خدمات در این زمینه ها می باشد